X

Prezrieť a kúpiť obsah košíka!
TlačSpäť

Chevrolet-Opel-03-SP17-PV6
AC kompresor

Túto stránku si vytlačte a ukážte technikovi v autoservise, pretože do niektorých vozidiel sa montujú aj 2-3 typy kompresorov.
ďalšie výrobky
arrow right
compressor Chevrolet-Opel-03-SP17-PV6compressor Chevrolet-Opel-03-SP17-PV6compressor Chevrolet-Opel-03-SP17-PV6compressor Chevrolet-Opel-03-SP17-PV6compressor Chevrolet-Opel-03-SP17-PV6compressor Chevrolet-Opel-03-SP17-PV6

ID produktu: 10629

 
Značka:DAC
Typ:SP-17
Spojka:PV6
Priemer spojky:120 mm
Napätie:12 V
Typ oleja:PAG 46
Množstvo oleja:160ml
Typ produktu:Nový originálny
Nový originálny
 
Chevrolet-Daewoo-Captiva (06-)-2.0 VCDIOpel-Antara (06-)-2.0 VCDiVauxhall-Antara (06-)-2.0 VCDi
Oem Number:
Chevrolet-Daewoo 20910245
Chevrolet-Daewoo 4803454
Chevrolet-Daewoo 4813543
Chevrolet-Daewoo 4818048
Chevrolet-Daewoo 96629605
Chevrolet-Daewoo 96861884
Product Number:
DAC 4813543
DAC 740342
 
 
Široký výber súčiastok do autoklimatizácií
Alfa Romeo
Alfa Romeo
Audi
Audi
BMW
BMW
Caterpillar
Caterpillar
Chevrolet
Chevrolet
Chrysler
Chrysler
Citroen
Citroen
Ferrari
Ferrari
Fiat
Fiat
Ford
Ford
Honda
Honda
Hyundai
Hyundai
Iveco
Iveco
JCB Inc.
JCB Inc.
John Deere
John Deere
Kia
Kia
Lexus
Lexus
MAN
MAN
Maserati
Maserati
Mazda
Mazda
Mercedes-Benz
Mercedes-Benz
Mitsubishi
Mitsubishi
Nissan
Nissan
Opel
Opel
Peugeot
Peugeot
Porsche
Porsche
Renault
Renault
Seat
Seat
Skoda
Skoda
Toyota
Toyota
Volvo
Volvo
Volkswagen
Volkswagen
Ďalšie značky <<
>> Menej značiek
Telefónne číslo: tel:+421905357897