X

Prezrieť a kúpiť obsah košíka!
TlačSpäť

Audi-Seat-Skoda-VW-04-CVC-PV6
AC kompresor

Túto stránku si vytlačte a ukážte technikovi v autoservise, pretože do niektorých vozidiel sa montujú aj 2-3 typy kompresorov.
ďalšie výrobky
arrow right
compressor Audi-Seat-Skoda-VW-04-CVC-PV6

ID produktu: 10601

 
Značka:Delphi-Harrison
Typ:CVC
Spojka:PV6
Priemer spojky:110 mm
Napätie:12 V
Typ oleja:PAG 46
Množstvo oleja:125ml
Typ produktu:Nový originálny
Nový originálny
 
Skoda-Octavia (1Z-) (04-13)-2.0 TDIVW-Caddy (04-)-1.9 TDIVW-Tiguan (07-)-1.4 TSISeat-Altea (04-)-1.9 TDISeat-Altea (04-)-2.0 TDISeat-Leon (05-12)-1.9 TDISeat-Leon (05-12)-2.0 TDISkoda-Octavia (1Z-) (04-13)-1.9 TDIVW-Caddy (04-)-2.0 SDIVW-Golf V (03-09)-1.4 TSIVW-Golf V (03-09)-1.9 TDIVW-Golf V (03-09)-2.0 SDIVW-Golf V (03-09)-2.0 TDIVW-Golf VI (09-13)-1.6 TDIVW-Golf VI (09-13)-2.0 TDIVW-Golf VI (09-13)-2.0 GTDVW-Tiguan (07-)-2.0 TDIVW-Touran (03-10)-1.9 TDIVW-Touran (03-10)-2.0 TDIVW USA-Golf VI (10-)-2.0 TDIAudi-Various Models-Seat-Leon (05-12)-1.2 TSISeat-Leon (05-12)-1.6 TDISkoda-Roomster (06-)-1.6 TDISkoda-Yeti (09-)-2.0 TDIVW-Caddy (04-)-1.4VW-Caddy (04-)-1.6VW-Golf V (03-09)-1.4 TSI GTVW-Passat (10-)-2.0 TDIVW-Passat CC (08-)-2.0 TDIVW-Polo (09-)-1.2 TDIVW-Polo (09-)-1.6 TDIVW-Tiguan (07-)-2.0 TSI
Oem Number:
Skoda 07104123358.D
Skoda 155997
Skoda 5K0820803A
Skoda 5N0820803A
Skoda 5N0820803E
Product Number:
Delphi-Harrison 01140562
Delphi-Harrison 01141228
Delphi-Harrison 01141482
Delphi-Harrison 01141543
Delphi-Harrison 1140562
Delphi-Harrison 1141228
Delphi-Harrison 1141482
Delphi-Harrison 1141543
Delphi-Harrison 5Q0816803B
 
 
Široký výber súčiastok do autoklimatizácií
Alfa Romeo
Alfa Romeo
Audi
Audi
BMW
BMW
Caterpillar
Caterpillar
Chevrolet
Chevrolet
Chrysler
Chrysler
Citroen
Citroen
Ferrari
Ferrari
Fiat
Fiat
Ford
Ford
Honda
Honda
Hyundai
Hyundai
Iveco
Iveco
JCB Inc.
JCB Inc.
John Deere
John Deere
Kia
Kia
Lexus
Lexus
MAN
MAN
Maserati
Maserati
Mazda
Mazda
Mercedes-Benz
Mercedes-Benz
Mitsubishi
Mitsubishi
Nissan
Nissan
Opel
Opel
Peugeot
Peugeot
Porsche
Porsche
Renault
Renault
Seat
Seat
Skoda
Skoda
Toyota
Toyota
Volvo
Volvo
Volkswagen
Volkswagen
Ďalšie značky <<
>> Menej značiek
Telefónne číslo: tel:+421905357897