X

Prezrieť a kúpiť obsah košíka!
TlačSpäť

Nissan-25-CVC-PV6
AC kompresor

Túto stránku si vytlačte a ukážte technikovi v autoservise, pretože do niektorých vozidiel sa montujú aj 2-3 typy kompresorov.
ďalšie výrobky
arrow right
compressor Nissan-25-CVC-PV6compressor Nissan-25-CVC-PV6compressor Nissan-25-CVC-PV6compressor Nissan-25-CVC-PV6compressor Nissan-25-CVC-PV6compressor Nissan-25-CVC-PV6

ID produktu: 10611

 
Značka:Delphi-Harrison
Typ:CVC
Spojka:PV6
Priemer spojky:110 mm
Napätie:12 V
Typ oleja:PAG 46
Množstvo oleja:160ml
Typ produktu:Nový originálny
Nový originálny
 
Nissan-QashQai (07-12)-2.0 16VNissan-QashQai2 (08-12)-2.0 16V
Oem Number:
Nissan 92600-1DB0A
Nissan 92600-1DB3A
Nissan 92600-BR20A
Nissan 92600-BR21A
Nissan 92600-BR2BA
Nissan 92600-JD200
Nissan 92600-JD200E
Product Number:
Delphi-Harrison 01140220
Delphi-Harrison 08037280
Delphi-Harrison 09002849
Delphi-Harrison 10014371
Delphi-Harrison 10016402
Delphi-Harrison 1140220
Delphi-Harrison 8037280
 
 
Široký výber súčiastok do autoklimatizácií
Alfa Romeo
Alfa Romeo
Audi
Audi
BMW
BMW
Caterpillar
Caterpillar
Chevrolet
Chevrolet
Chrysler
Chrysler
Citroen
Citroen
Ferrari
Ferrari
Fiat
Fiat
Ford
Ford
Honda
Honda
Hyundai
Hyundai
Iveco
Iveco
JCB Inc.
JCB Inc.
John Deere
John Deere
Kia
Kia
Lexus
Lexus
MAN
MAN
Maserati
Maserati
Mazda
Mazda
Mercedes-Benz
Mercedes-Benz
Mitsubishi
Mitsubishi
Nissan
Nissan
Opel
Opel
Peugeot
Peugeot
Porsche
Porsche
Renault
Renault
Seat
Seat
Skoda
Skoda
Toyota
Toyota
Volvo
Volvo
Volkswagen
Volkswagen
Ďalšie značky <<
>> Menej značiek
Telefónne číslo: tel:+421905357897