X

Prezrieť a kúpiť obsah košíka!
TlačSpäť

Opel-08-CVC-PV5
AC kompresor

Túto stránku si vytlačte a ukážte technikovi v autoservise, pretože do niektorých vozidiel sa montujú aj 2-3 typy kompresorov.
ďalšie výrobky
arrow right
compressor Opel-08-CVC-PV5compressor Opel-08-CVC-PV5compressor Opel-08-CVC-PV5compressor Opel-08-CVC-PV5compressor Opel-08-CVC-PV5compressor Opel-08-CVC-PV5

ID produktu: 10503

 
Značka:Delphi-Harrison
Typ:CVC
Spojka:PV5
Priemer spojky:109 mm
Napätie:12 V
Typ oleja:PAG 46
Množstvo oleja:165ml
Typ produktu:Nový originálny
Nový originálny
 
Opel-Astra G (98-05) / Classic II (04-09)-1.6Vauxhall-Astra G (98-05) / Classic II (04-09)-1.6Opel-Zafira A (99-05)-1.6 16VOpel-Zafira A (99-05)-1.8 16VVauxhall-Zafira A (99-05)-1.6 16VVauxhall-Zafira A (99-05)-1.8 16VOpel-Astra G (98-05) / Classic II (04-09)-1.4 16VOpel-Astra G (98-05) / Classic II (04-09)-1.6 16VOpel-Astra G (98-05) / Classic II (04-09)-1.8 16VOpel-Astra G (98-05) / Classic II (04-09)-2.0 16V TurboOpel-Combo (01-)-1.6Opel-Corsa C (00-06)-1.4 16VOpel-Corsa C (00-06)-1.6 16VOpel-Corsa C (00-06)-1.8 16VOpel-Meriva (03-10)-1.4 16VOpel-Meriva (03-10)-1.6Opel-Meriva (03-10)-1.6 16VOpel-Meriva (03-10)-1.8 16VOpel-Tigra Twin Top (04-)-1.8Opel-Zafira A (99-05)-2.0 16V TurboVauxhall-Astra G (98-05) / Classic II (04-09)-1.4 16VVauxhall-Astra G (98-05) / Classic II (04-09)-1.6 16VVauxhall-Astra G (98-05) / Classic II (04-09)-1.8 16VVauxhall-Astra G (98-05) / Classic II (04-09)-2.0 16V TurboVauxhall-Combo (01-)-1.6Vauxhall-Corsa C (00-06)-1.4 16VVauxhall-Corsa C (00-06)-1.6 16VVauxhall-Corsa C (00-06)-1.8 16VVauxhall-Meriva (03-10)-1.4 16VVauxhall-Meriva (03-10)-1.6Vauxhall-Meriva (03-10)-1.6 16VVauxhall-Meriva (03-10)-1.8 16VVauxhall-Tigra Twin Top (04-)-1.8Vauxhall-Zafira A (99-05)-2.0 16V Turbo
Oem Number:
Opel 13205197
Opel 13297440
Opel 1854111
Opel 24464151
Opel 6854010
Opel 6854024
Opel 6854080
Opel 6854090
Opel 9165714
Opel 93176855
Opel 93176861
 
 
Široký výber súčiastok do autoklimatizácií
Alfa Romeo
Alfa Romeo
Audi
Audi
BMW
BMW
Caterpillar
Caterpillar
Chevrolet
Chevrolet
Chrysler
Chrysler
Citroen
Citroen
Ferrari
Ferrari
Fiat
Fiat
Ford
Ford
Honda
Honda
Hyundai
Hyundai
Iveco
Iveco
JCB Inc.
JCB Inc.
John Deere
John Deere
Kia
Kia
Lexus
Lexus
MAN
MAN
Maserati
Maserati
Mazda
Mazda
Mercedes-Benz
Mercedes-Benz
Mitsubishi
Mitsubishi
Nissan
Nissan
Opel
Opel
Peugeot
Peugeot
Porsche
Porsche
Renault
Renault
Seat
Seat
Skoda
Skoda
Toyota
Toyota
Volvo
Volvo
Volkswagen
Volkswagen
Ďalšie značky <<
>> Menej značiek
Telefónne číslo: tel:+421905357897