X

Prezrieť a kúpiť obsah košíka!
TlačSpäť

Renault-13-CVC-PV7
AC kompresor

Túto stránku si vytlačte a ukážte technikovi v autoservise, pretože do niektorých vozidiel sa montujú aj 2-3 typy kompresorov.
ďalšie výrobky
arrow right
compressor Renault-13-CVC-PV7compressor Renault-13-CVC-PV7compressor Renault-13-CVC-PV7compressor Renault-13-CVC-PV7compressor Renault-13-CVC-PV7compressor Renault-13-CVC-PV7

ID produktu: 10704

 
Značka:Delphi-Harrison
Typ:CVC
Spojka:PV7
Priemer spojky:127 mm
Napätie:12 V
Typ oleja:PAG 46
Množstvo oleja:165ml
Typ produktu:Nový originálny
Nový originálny
 
Renault-Grand Scenic (03-09)-1.9 DCI 131HpRenault-Megane (03-08)-1.9 DCIRenault-Grand Scenic (03-09)-1.6 16VRenault-Grand Scenic (03-09)-1.5 DCIRenault-Megane (03-08)-1.4 16VRenault-Megane (03-08)-1.6 16VRenault-Megane (03-08)-1.5 DCIRenault-Scenic (03-09)-1.4 16VRenault-Scenic (03-09)-1.6 16VRenault-Scenic (03-09)-1.5 DCIRenault-Grand Scenic (03-09)-2.0 16VRenault-Grand Scenic (03-09)-1.9 DCI 110HpRenault-Megane (03-08)-2.0 16VRenault-Megane (03-08)-2.0 Turbo 16V RSRenault-Scenic (03-09)-2.0 16VRenault-Scenic (03-09)-1.9 DCI
Oem Number:
Renault 7711135808
Renault 8200053264
Renault 8200309193
Renault 8200457418
Renault 8200678499
Renault 8200940233
Product Number:
Delphi-Harrison 01140170
Delphi-Harrison 01140554
Delphi-Harrison 01140855
Delphi-Harrison 0855DPSS
Delphi-Harrison 1139027
Delphi-Harrison 1140018
Delphi-Harrison 1140170
Delphi-Harrison 1140554
Delphi-Harrison 1140855
Delphi-Harrison 32066862
Delphi-Harrison TSP0155829
 
 
Široký výber súčiastok do autoklimatizácií
Alfa Romeo
Alfa Romeo
Audi
Audi
BMW
BMW
Caterpillar
Caterpillar
Chevrolet
Chevrolet
Chrysler
Chrysler
Citroen
Citroen
Ferrari
Ferrari
Fiat
Fiat
Ford
Ford
Honda
Honda
Hyundai
Hyundai
Iveco
Iveco
JCB Inc.
JCB Inc.
John Deere
John Deere
Kia
Kia
Lexus
Lexus
MAN
MAN
Maserati
Maserati
Mazda
Mazda
Mercedes-Benz
Mercedes-Benz
Mitsubishi
Mitsubishi
Nissan
Nissan
Opel
Opel
Peugeot
Peugeot
Porsche
Porsche
Renault
Renault
Seat
Seat
Skoda
Skoda
Toyota
Toyota
Volvo
Volvo
Volkswagen
Volkswagen
Ďalšie značky <<
>> Menej značiek
Telefónne číslo: tel:+421905357897