X

Prezrieť a kúpiť obsah košíka!
TlačSpäť

Opel-03-6V10-PV5
AC kompresor

Túto stránku si vytlačte a ukážte technikovi v autoservise, pretože do niektorých vozidiel sa montujú aj 2-3 typy kompresorov.
ďalšie výrobky
arrow right
Opel-03-6V10-PV5

ID produktu: 20517

 
Značka:Sanden
Typ:6V10
Spojka:PV5
Priemer spojky:110 mm
Napätie:12 V
Typ oleja:PAG 46
Množstvo oleja:130ml
Typ produktu:Nový originálny
Nový originálny
 
Opel-Astra G (98-05) / Classic II (04-09)-1.6Opel-Combo (94-01)-1.2Opel-Corsa B (93-00)-1.0 12VOpel-Corsa B (93-00)-1.2 16VVauxhall-Astra G (98-05) / Classic II (04-09)-1.6Vauxhall-Combo (94-01)-1.2Vauxhall-Corsa B (93-00)-1.0 12VVauxhall-Corsa B (93-00)-1.2 16V
Oem Number:
Opel 09114942
Opel 1854085
Opel 1854143
Opel 24462196
Opel 6854015
Opel 6854049
Opel 9114942
Opel 93176853
Product Number:
Sanden 1443
Sanden 1511
Sanden 1550
 
 
Široký výber súčiastok do autoklimatizácií
Alfa Romeo
Alfa Romeo
Audi
Audi
BMW
BMW
Caterpillar
Caterpillar
Chevrolet
Chevrolet
Chrysler
Chrysler
Citroen
Citroen
Ferrari
Ferrari
Fiat
Fiat
Ford
Ford
Honda
Honda
Hyundai
Hyundai
Iveco
Iveco
JCB Inc.
JCB Inc.
John Deere
John Deere
Kia
Kia
Lexus
Lexus
MAN
MAN
Maserati
Maserati
Mazda
Mazda
Mercedes-Benz
Mercedes-Benz
Mitsubishi
Mitsubishi
Nissan
Nissan
Opel
Opel
Peugeot
Peugeot
Porsche
Porsche
Renault
Renault
Seat
Seat
Skoda
Skoda
Toyota
Toyota
Volvo
Volvo
Volkswagen
Volkswagen
Ďalšie značky <<
>> Menej značiek
Telefónne číslo: tel:+421905357897