X

Prezrieť a kúpiť obsah košíka!
TlačSpäť

Opel-42-CVC-PV6
AC kompresor

Túto stránku si vytlačte a ukážte technikovi v autoservise, pretože do niektorých vozidiel sa montujú aj 2-3 typy kompresorov.
ďalšie výrobky
arrow right
compressor Opel-42-CVC-PV6

ID produktu: 10619

 
Značka:Delphi-Harrison
Typ:CVC
Spojka:PV6
Priemer spojky:110 mm
Napätie:12 V
Typ oleja:PAG 46
Množstvo oleja:160ml
Typ produktu:Nový originálny
Nový originálny
 
Opel-Astra H (04-10) / Classic III (09-)-1.9 CDTIOpel-Zafira B (05-11)-1.9 TDIVauxhall-Astra H (04-10) / Classic III (09-)-1.9 CDTIVauxhall-Zafira B (05-11)-1.9 TDI
Oem Number:
Opel 13124752
Opel 13286088
Opel 13297439
Opel 13297444
Opel 13318696
Opel 13318697
Opel 1854190
Opel 6854065
Opel 6854098
Opel 93169377
Opel R1580073
Product Number:
Delphi-Harrison 1140711
Delphi-Harrison 1140715
Delphi-Harrison 1140919
Delphi-Harrison 1140921
 
 
Široký výber súčiastok do autoklimatizácií
Alfa Romeo
Alfa Romeo
Audi
Audi
BMW
BMW
Caterpillar
Caterpillar
Chevrolet
Chevrolet
Chrysler
Chrysler
Citroen
Citroen
Ferrari
Ferrari
Fiat
Fiat
Ford
Ford
Honda
Honda
Hyundai
Hyundai
Iveco
Iveco
JCB Inc.
JCB Inc.
John Deere
John Deere
Kia
Kia
Lexus
Lexus
MAN
MAN
Maserati
Maserati
Mazda
Mazda
Mercedes-Benz
Mercedes-Benz
Mitsubishi
Mitsubishi
Nissan
Nissan
Opel
Opel
Peugeot
Peugeot
Porsche
Porsche
Renault
Renault
Seat
Seat
Skoda
Skoda
Toyota
Toyota
Volvo
Volvo
Volkswagen
Volkswagen
Ďalšie značky <<
>> Menej značiek
Telefónne číslo: tel:+421905357897