X

Prezrieť a kúpiť obsah košíka!
TlačSpäť

Renault-17-CVC-PV7
AC kompresor

Túto stránku si vytlačte a ukážte technikovi v autoservise, pretože do niektorých vozidiel sa montujú aj 2-3 typy kompresorov.
ďalšie výrobky
arrow right
Renault-17-CVC-PV7

ID produktu: 10705

 
Značka:Delphi-Harrison
Typ:CVC
Spojka:PV7
Priemer spojky:114 mm
Napätie:12 V
Typ oleja:PAG 46
Množstvo oleja:200ml
Typ produktu:Nový originálny
Nový originálny
 
Renault-Espace (03-11)-2.0Renault-Espace (03-11)-2.0 TurboRenault-Espace (03-11)-1.9 DCIRenault-Espace (03-11)-2.2 DCI
Oem Number:
Renault 8200067915
Renault 8200436108
Renault 8200855261
Product Number:
Delphi-Harrison 01140136
Delphi-Harrison 01140552
Delphi-Harrison 01140726
Delphi-Harrison 1140136
Delphi-Harrison 1140552
Delphi-Harrison 1140726
 
 
Široký výber súčiastok do autoklimatizácií
Alfa Romeo
Alfa Romeo
Audi
Audi
BMW
BMW
Caterpillar
Caterpillar
Chevrolet
Chevrolet
Chrysler
Chrysler
Citroen
Citroen
Ferrari
Ferrari
Fiat
Fiat
Ford
Ford
Honda
Honda
Hyundai
Hyundai
Iveco
Iveco
JCB Inc.
JCB Inc.
John Deere
John Deere
Kia
Kia
Lexus
Lexus
MAN
MAN
Maserati
Maserati
Mazda
Mazda
Mercedes-Benz
Mercedes-Benz
Mitsubishi
Mitsubishi
Nissan
Nissan
Opel
Opel
Peugeot
Peugeot
Porsche
Porsche
Renault
Renault
Seat
Seat
Skoda
Skoda
Toyota
Toyota
Volvo
Volvo
Volkswagen
Volkswagen
Ďalšie značky <<
>> Menej značiek
Telefónne číslo: tel:+421905357897