X

Prezrieť a kúpiť obsah košíka!
TlačSpäť

Renault-Volvo-04-7H15-PV10
AC kompresor

Túto stránku si vytlačte a ukážte technikovi v autoservise, pretože do niektorých vozidiel sa montujú aj 2-3 typy kompresorov.
ďalšie výrobky
arrow right
compressor Renault-Volvo-04-7H15-PV10

ID produktu: 201003

 
Značka:Sanden
Typ:7H15
Spojka:PV10
Priemer spojky:120 mm
Napätie:24 V
Typ oleja:PAG 100
Množstvo oleja:180ml
Typ produktu:Nový originálny
Nový originálny
 
Renault Trucks-Midlum (00-)-Renault Trucks-Premium (05-)-Volvo Trucks-FL (06-)-D7E (7.2L)
Oem Number:
Renault Trucks 2016303734
Renault Trucks 20731328
Renault Trucks 20941036
Renault Trucks 4905538
Renault Trucks 5010605474
Renault Trucks 7420941036
Renault Trucks 85000724
Renault Trucks 85000950
Product Number:
Sanden 8216
Sanden 8263
 
 
Široký výber súčiastok do autoklimatizácií
Alfa Romeo
Alfa Romeo
Audi
Audi
BMW
BMW
Caterpillar
Caterpillar
Chevrolet
Chevrolet
Chrysler
Chrysler
Citroen
Citroen
Ferrari
Ferrari
Fiat
Fiat
Ford
Ford
Honda
Honda
Hyundai
Hyundai
Iveco
Iveco
JCB Inc.
JCB Inc.
John Deere
John Deere
Kia
Kia
Lexus
Lexus
MAN
MAN
Maserati
Maserati
Mazda
Mazda
Mercedes-Benz
Mercedes-Benz
Mitsubishi
Mitsubishi
Nissan
Nissan
Opel
Opel
Peugeot
Peugeot
Porsche
Porsche
Renault
Renault
Seat
Seat
Skoda
Skoda
Toyota
Toyota
Volvo
Volvo
Volkswagen
Volkswagen
Ďalšie značky <<
>> Menej značiek
Telefónne číslo: tel:+421905357897